Kako ukloniti "uši" na unutrašnjoj strani bedra?

Gledajući slike tanki modeli u sjajnim časopisima, ostaje da se iznenadi kako uspevaju da održe vitke bokove, jer je ovo jedna od najčešćih problemskih oblasti. Međutim, prevladavanje nesavršenosti u ovoj oblasti nije teško, glavna stvar je složen pristup.

Ako očekujete spisak čudesnih vežbi, znate: da uklonite masne naslage u bilo kojoj zoni pomažu samo ispravljanje ishrane, sport ovde igra sekundarnu ulogu, jer to utiče na mišiće, a ne na masnoću. Vaše tijelo ravnomjerno će ukloniti masti zbog pravilne ishrane, poboljšavajući vašu figuru. Približni obrok je vrlo jednostavan:

1. Doručak: heljde, jaje, tost sa parče jabuke, čaj bez šećera.
  2. Ručak: salata od povrća, smeđi pirinač, zamrznuta piletinom.
  3. Snack: deo sićaja ili parče sira sa čajem.
  4. Večera: povrće (sveže ili kuvano, ali ne prženo) i pusto meso, živina ili riba.

Jeste, brzo shvatite kako ukloniti "uši" na unutrašnjost bedra. Ako ćete pored toga napraviti dnevne jogove ili biciklističke ture za 20-30 minuta, to će ubrzati rezultate.

Kako ukloniti celulit sa unutrašnje strane bedra?

Celulit je pogrešno distribuiran masni depozit, koji brzo nestaje kao rezultat pravilne ishrane i trčanja. Da biste poboljšali rezultate, redovno rubite kožu ručnikom nakon tuširanja.

Kako ukloniti mršavost na unutrašnjoj strani bedra?

Laksitet ukazuje na to da vaši mišići nisu u dobrom stanju. Da biste započeli, povežite regularne jogove ili trčite na mestu ako želite da naučite kod kuće. Zatim možete dodati vježbe: sit-up , podići nogu na vašu stranu, napade sa tikovima. Uradite ih u 3 seta od 15 puta.

Koristeći celokupan predloženi set mjera, vi ćete za par nedelja donijeti stopala u idealno stanje.